Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon miért tartják...

Magyarországon miért tartják sokan b*zisnak vagy csak egyszerűen sz@r telefonnak az iphone-t?

Figyelt kérdés
konkrét érveket!!
2010. jún. 22. 20:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Nekem ugyan teljesen mindegy. Egy telefon, telefon legyen elsősorban, de ha már olyan pluszokat tud, hogy fénykép, zene, akkor minimum hogy MMS-t (alapból) tudjon küldeni, (igen, tudom hogy most már erre is van valami gadget) a cserélhető memóriakártya, az ugye alap, unlock (vagy mi ez a jailb*szb*sz) nélkül is rendesen, b*zulás nélkül működő bluetooth.

Tényleg? Csak Java? 2010-ben? Na ez is elég vicces.

Az én régi féltéglám ugyanúgy ismeri a Javát, igaz a flasht az sem, de MMS-t tud küldeni, működő bluetooth és cserélhető memóriakártya van benne. Miért cserélném le egy értintőképernyőre, ami ugyan tényleg jó, de minden másban még annyit sem tud mint egy huszadannyi értékű kacat? Egyáltalán mitől 3g ez a trágya?

Ha meg már általánosítottunk az apple más termékeire is, én egyáltalán nem utáltam sem divatból sem sehogy őket, sőt elhittem hogy milyen jók, de az ipod után visszasírtam a kínai mp3playert. Ezekről az érintős cuccokról meg egyéb, a linkelthez hasonló táblázatokat is lehet találni, ipod touch, iphone, ipad, tök mindegy, egyre nagyobb méretben ugyanaz a semmi, ugyanazokkal a hiányzó ALAP funkciókkal.

Szerintem az iphone egyetlen előnye a GPS:

[link]

2010. jún. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha Te iPod után visszasírod a kínai mp3 lejátszót akkor a Te véleményed se ér sokat - legfeljebb nincs füled, vagy szar zenét halgatsz.
2010. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

KonkrétON, mi? Ez ám az érvelés.

Nos egy thomson lyra nevű félgigás szerkezetet (nem tudom mennyire eredeti vagy kínai) cseréltem le egy ipod nono-ra, és amit nagyon hamar visszasírtam az az egyszerűsége, kezelhetősége volt. Nekem egy mp3 lejátszó, még ha nem is kínai, azt jelentené tk, hogy bedugom az USB-be és ott van. Ráteszem a fájlokat és lehet hallgatni, ha nem zene, nem lehet, de akkor is ott vannak.

Elnézést ilyen egyszerű emberke vagyok. Az hogy a boltból hazahozott kütyü saját lemeze egyből szemétre vetette magát, közölve hogy muszáj frissítenem a netről. (Na és ha nincs is netem? Egyáltalán minek adták a lemezt?) Majd a friss itunes (mással hozzá se lehet ugye nyúlni) egyből tönkrevágta a szoftverét, (bocs előfordul ezzel a szériával) majd a csereként kapottét is. Végül csak rávettek hogy némi kedvezményes ráfizetéssel a 2 gigás szériára cseréljem, köszi.

A hangminőség? Na az elismerem tényleg f4sz4! Amióta végképp elegem lett a hozzá kapott f0sból, és vettem egy véletlenül sem apple (AKG) fülest azóta még hallom is, de ne mondd már hogy nem kapok jó minőségű (nem kínai) lejátszót ami ugyanezt/többet tud szop@kodás, meg a számok random néven random mappákba keverése nélkül. De mennyire hogy kapok, méghozzá töredékéért.

Ugyanez van a többi apple cuccal is, nézd meg bármelyik árukeresős oldalon, hogy azok a legdrágábbak, közben meg semmi olyan funkciójuk nincs amit a többi ne tudna, SŐT.

Attól hogy végletes példát hozok még nem csak végletek vannak. Ár-érték szempontból még a kínai is jobban megérné mint az apple, igen. Attól még te vehetsz a kínainál JOBBAT is.

2010. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

gyerekek :-)

már neharagudjatok hogy ilyen csúnyát mondok de aki az ipod után visszasírja a kínai mp3 lejátszót az szerintem egy balkáni proletár :DD

azér túlzásokba ne essünk már... :D


MMS? kb sírnom kell a röhögéstől ha meghallom ezt a szót :D

mi a lóf@sznak mms ha küldhetsz emailt is, de most komolyan srácok...

az iphone azért nagyszám mert internetböngésző van rajta nem ilyen wap meg wap2-s szarok...

2010. jún. 23. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!