Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonet lesz érdemes...

Melyik iphonet lesz érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Az xr jön októberben viszonylag olcsón a többi új modellhez képest, viszont a sima x-nek akkorra le fog menni már eléggé az ára. Melyik éri meg majd jobban?

2018. szept. 13. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Sima X újonnan már csak a boltok megmaradt készletéből vagy használtan lesz kapható. Az Apple nem gyártja tovább, hogy ne legyen házon belüli konkurenciája az új modelleknek.

Bár szerintem ennyit nem ér egy telefon amennyibe kerülnek. Az Xr a legolcsóbb a maga 300 ezer forintos árával, de gyengébb a kijelző felbontása, rosszabb a kamera, még 3D touch sincs benne, így nekem pláne ennyiért biztos nem kéne.

2018. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
8/8plus
2018. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Most, hogy kijöttek az újak, szerintem a 8 lesz a legjobb ár/érték arányú. Jó lett volna, ha a sima X-et megtartják és olcsóbban adják, de mivel semmilyen fejlesztés nem történt, ezért nem tehetik ezt meg, mert senki nem venné meg az új telefonokat.
2018. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Egyiket sem lesz érdemes.
2018. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!