Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy kis probléma Symbian...

Van egy kis probléma Symbian ügyben. Nagyon nem tudom hogy most mitévő legyek. Mit tegyek? LENN

Figyelt kérdés

TUDOM EZT MÁR KIÍRTAM DE NEM KAPTAM VÁLASZ ÉS NEM TUDTAM MÉG KIEMELNI DE MINDJÁRT ITT A DÖNTÉS NAPJA.

Nekem egy Symbian-os érintős telefon kéne(azért mert arra van a legtöbb és legjobb alkalmazás,téma,játék.).De ez a prblémám:(ár szerint megyek végig)Van a Nokia 5230,ez ronda?;;;;;;Nokia 5530, ebbe nincs GPS, és ez habár pár fokkal jobb de ez se szép, és kicsi a kijelzője;;;;;;Nokia 5800, mivel ugyan az design, mint 5230-on ez is ronda szerintem;;;;;;Sony Vivaz, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;N97 Mini, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;; Sony Satio, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;Samsung i8910, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;Nokia X6, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;Nokia N97, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;; Ami jó lenne az drága.Mit csináljak vegyem meg a Nokia 5230-at,5530-at,5800-at vagy várjak egy kicsit és lesz ebben a kategoriában valamelyik gyártótól egy érintős,Symbianos s60.5-ös telefon? Láttam hogy valaki más már tett föl hasonló kérdést de ő nem nagyon kapott választ.Én viszont várom a válaszotok!


2010. jún. 16. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
az 5530ra rakhatsz GPS-t
2010. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó de azzal más baj is van("Nokia 5530, ebbe nincs GPS, és ez habár pár fokkal jobb de ez se szép, és kicsi a kijelzője")
2010. jún. 16. 18:59
 3/5 Fkris ***** válasza:

Figyi:Most telefont akarsz ami okos,vagy telefont ami szép?

5800 tökéletes lenn neked,1.re nekem se tetszett,de beleszerettem.

5230 Nincs WIFI,5800 csökkentett verziója.

5530 Nincs WIFI GPS hiánya,és csajos(nemtudom h fiú vagy e vagy lány)

N97 Tök fölösleges neked

N97 Mini Detto

Samsungot ne vegyél.

Sony-t se.

Szerintem 5800,mert tudásban felűlmúlja az árát,max csukott szemmel használod:P

2010. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, ha nem lesz jobb az lesz, az fix.Csak arra lennék kiváncsi hogy nem tervez-e valamelyik gyártó mostanában Symbian-os telefont.
2010. jún. 16. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
En nekem olyan telom van és szerintem a symbain egy kalap kaki ... Android jobb
2010. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!