Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom hogy van-e...

Tele kérdése:

Honnan tudhatom hogy van-e üvegfólia a telefonomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma nagyon kellett sietnem a buszmegállóba és futás közben a rövidnadrágomból kiesett a fűre a telefonom,és hát egy kő darabra esett a kijelző,és betörött.Most azon gondolkozom,hogyan tudnám megnézni nem-e csak az üvegfólia repedt be,de nemtudom hogy van-e rajta egyáltalán.Nem szeretném elkezdeni feszegetni,mivel annyira még nem törött be hogy túlzottan zavarjon,de azért mégis esztétikusabb lenne,ha esetleg van üvegfólia rajta akkor lecserélném.Boltba nem szeretném visszavinni.


2018. máj. 31. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küldj privátba a telóról egy képet és megmondom.
2018. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha tettél rá, akkor van. Ha nem tettél...
2018. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet kep segítek
2018. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nemtudok küldeni róla,mivel nemtudom lefényképezni a telefonnal önmagát,jelenleg meg nincs a közelemben egy telefon sem.
2018. máj. 31. 14:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Viszont a fémkerettel szinte sikba van a kijelző,szóval lehetséges hogy van rajta üvegfólia? Mert gondolom ha nem lenne akkor lenne az üvegfóliának egy vékony réteg.Próbáltam az egyik sarkába egy szikével benyúlni és fesziteni kifelé de nem nagyon akar jönni,eröltetni meg nem szeretném,mivel most vettem.Ja és használtan vettem,az elöző tulaja fél éve vette.
2018. máj. 31. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen teló? A legtöbb készüléken meglátszik azért ha van rajta. Pl nem takarja le a beszédhangszórót stb.
2018. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni,Samsung galaxy j5-öm van.
2018. máj. 31. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van rajta.
2018. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.Akkor marad igy.Nem zavar túlságosan,csak nem esztétikus.
2018. máj. 31. 16:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Még olyant kérdeznék,hogy ilyenkor az egész kijelzőt kell cserélni,csak mert láttam a neten ezer párszáz forintért érintő üveget csak nem ehhez a tipushoz,de gondolom ehhez is van,és hogy elég lenne azt kicserélni?
2018. jún. 1. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!