Samsung Galaxy S7 Edge mobilt mivel rootoljak?
Figyelt kérdés
Biztosan működő megoldás kellene mert a "CF-Auto-Root" felmegy, de Samsung logo után bekéri a PIN kódot és sehova tovább. Integritáshibát jelez.2018. máj. 17. 14:17
1/4 anonim válasza:
A rootolás azoknak való ,akik értenek hozzá és tudják mi-micsoda... Ha a rootolást sem tudod megoldani mit kezdenél az új elérhető lehetőségekkel?
3/4 A kérdező kommentje:
A Teamwin felmegy, utána nem tölt be a gyári szoftver.Én arról akarnám csak leszedni a felesleges gyári appokat. Ehhez kellene egy működő root alkalmazás. Korrábban már rootoltam a Kingo Root-al de most az utolsó 2%nál kiírja hogy sikertelen.
2018. máj. 17. 16:04
4/4 anonim válasza:
6.0-ás androidtól ugytudom kevés lesz a KingRoot...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!