Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan androidos telefonra...

Van olyan androidos telefonra letölthető ingyenes applikáció, amivel lehet zenéket úgy mixelni, hogy pl. nem csak vágni, hanem 2-3-4 zenét vagy bármilyen hanfelvételt akár különböző hangerővel vagy gyorsasággal egymásra lehet keverni?

Figyelt kérdés

Felőlem angol is lehet, csak legyen könnyen kezelhető, átlátható, reklám is lehet benne, de 1-2 óra alatt egy 7-10 perces mp3 összedobható legyen vele. Nem készülök dj-nek, csak abszolút a dologban járatlanként összedobnék magamnak pár személyre szabott subliminal audiot kizárólag saját részre.

Tudnillik az a bajom, hogy az egy dolog, hogy magyart szinte nem is találni (nem gáz az angol se,de azért na..), de ha személyre szabottat szeretnél még fizess is érte - na nem 500 vagy 1000 ft a világ, de még találni se találok olyat, aki összedobja nekem még pénzért se, és akkor még mindig nem tudom milyen mondatokat és frekvenciákat és hanghatássokat tartalmaz. Ezért volna jó magamnak összeeakni párat. Ha nem működik legalább a saját hülyeségem, és kéznél van, akit szidjak érte :D


2018. ápr. 6. 15:23
 1/2 anonim válasza:

Najó, most elolvastam a kérdésed, és az első mondatnál elröhögtem magam bocsi XDD

Nem fogsz találni telefonra ilyet. Amit te szeretnél, olyan nem létezik egyszerűen, mert nem fér össze, hogy telefonra legyen egy olyan app, ami egyszerűen kezelhető, és ilyeneket tudjál vele csinálni. Telefonra kb semmilyen nincs. Gépre tudsz letölteni zeneszerkesztő appot, olyat amivel lehet jó, igényes dolgokat, zenéket, mixeket csinálni(és csak angolul találsz). És nem egyszerűen kezelhetők, meg kell tanulni.

Bocsánat, ha bunkónak tűnök, vagy ilyesmi, de ezzel szembesítenem kellett téged.

És hogy válaszoljak is azért: ott a FL Studio, gépre van, egész sokan használják, és egész sok mindenre jó.

De ,,abszolút járatlanként'' nem nagyon fogsz tudni összedobni ilyen mixeket:/

(nyilván lehet hogy tévedek, ha valaki tud ilyen alkalmazást, én is kíváncsi vagyok rá:D)

2018. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát na, próbálkozni lehet. Azért köszi :)
2018. ápr. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!