Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mik voltak régebben a...

Nektek mik voltak régebben a kedvenc top 10 es java játékaitok?

Figyelt kérdés
Kedvenc, Java telefonos játékok.
2018. márc. 15. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem emlékszem az összes nevére, de nekem tetszett pl a Prince of Persia, Splinter Cell több része.
2018. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nagyobb kijelzőjű telóra felbontásilag ha kissebbet teszek fel, akkor is viszi?
2018. márc. 15. 18:12
 3/5 Szeszere válasza:
0%
Hárman anyád ellen!!!
2018. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Uuuu de jó volt az a korszak én voltam az osztály király mert csak èn tudtam hogyan kell játékokat leszedni a mobile9-rōl 😂 Nekem egy sonyericcson w300i-m volt és egy rakás játékkal játszottam volt god of war, fifa, asszem battle front vagy field is volt volt sims, az akkor nagyon menō sims 2 island is meg volt age of empire fuuu de sok jó játék 😊 és volt egy játék aminek akkor nem értettem a lényegét a napokban megpróbáltam rá keresni hátha ma már értem de nem találtam meg. Egy jeges medve ült egy jég darabon a tengeren volt mellette egy tábla meg egy rekesz kóla vagy sör és úgy emlékszem hogy szinte semmit nem tudtam vele csinálni. Ha valaki felismerte és tudja az írja le a nevèt 😊
2019. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simbianos...

A sims telefonos verziója,illetve a Krakout(fallabda),Super Marió,Sokoban

2019. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!