Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a huawei telefonom,...

Lefagyott a huawei telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy használtam mint mindig és egyszer csak lefagyott. Lezártam és azóta fekete kép. De be van kapcsolva, mivel ha hívnak is kicsöng. Így újra se tudom indítani, nem reagál semmire. A mobi egy huawei p9 lite másfél éves.
2018. márc. 9. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyomd hosszan a kikapcsologombot 4-5 mp-ig,ekkor ugye elojon a kikapcsolasi menu (repulouzemmod,nemitas,kikapcsolas,ujrainditas) akkor is,ha nem latod.

Aztan nyomd hosszan a bekapcsologombot 10 (de inkabb tovabb) ezzel kenyszerited ujrainditasra..

2018. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell venni kínai, noname telefont.
2018. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 - a Samsung,Lg,Sony mi?

Kínai.

Noname? Mostanaban tobbet hallani a Huawei es Honor sorozatokrol mint masrol.

Kedvelem az ilyet,akik szarmazas alapjan szoljak le a dolgokat ,de azt is szarul.

Egyebkent iphone6s-t is sikerult mar lefagyasztanom ,S6 Edget is.

Kezd kicsit unalmas lenni ,hogy allandoan mindenki azzal jon ,h kinai,mikozben a tobbi marka is kinai😅

Az ,hogy noname megint nemigaz,mostanaban eleg elterjedt,soot...az Umi,Elephone,Xiaomi is kezd betorni a magyar piacra.

Szerinted a Samsung hogy kezdte? Megalakult a markanev es kiadtak egy csucsmodell telefont horror aron es mindenki rohant megvenni? Hat nem.

De ha mar itt tartunk,te egy noname ember vagy,nem? De.

2018. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!