Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia5310 Xpress music memória...

Nokia5310 Xpress music memóriakártya jelszavas védelme. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv,hogylehet jelszóval védeni a micro SD kártyámat, hogy csak az léphessen be aki ismeri a jelszót?
2010. jún. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem azt csak samsungnál lehet
2010. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menü>Galéria>SD>Opciók>Jelszó megadása
2010. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.:az nem működik beállítom a jelszót minden rendben,de ugyanúgy betudok lépni.
2010. jún. 9. 17:22
 4/5 anonim válasza:

.... akkor azt nézd még meg, hogy adtad meg neki a memóriakezelést ?

Megadhatod azt hogy mindent az SD-re mentsen, bármilyen mentenivalód akad.

Aztán már csak arra tudok gondolni, hogy az SD jelszóval való védésed után nem mented a beállított változást.

Én most végrehajtottam az enyémen egy ilyen jelszavas SD védelmet és amikor meg akarom nyitni az SD-t (mert oda mentettem fényképeket), akkor kéri a jeszót. Nekem jó !

2010. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A második válaszra annyit mondanék, hogy az a memóriakártyát úgy védi csak, ha kiveszed a telóból és a laptopba vagy tv-be dugod be, és ott kéri a jelszót.. :)
2011. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!