Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s7 edge kibírna egy...

Galaxy s7 edge kibírna egy éjszakai fürdőzést 1-2 órára?

Figyelt kérdés

Éjszakai fürdőben szeretnék képeket és videókat csinálni, és már egy ideje használom a telefont, de nem próbáltam még ki vízben .


Az lenne a konkrét kérdésem, hogy kibírná azt az 1-2 órát, amíg a fotókat csinálom?


Nem lenne folyamatosan a vízben, de ha kicsit vizesebb lenne, akkor azt kibírná?


Vagy inkább vegyek egy vízálló tokot?


Utána néztem az interneten, de van hol azt írják, hogy bőven elmegy 1-2 órát vizesebben, de van ahol azt írták, hogy csak pár csepp erejéig bírja.


2018. jan. 19. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 percet ki bir , akkor 1 órát is.
2018. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Kicsit zsákbamacska. Elvileg akármeddig kibírja, ha nem kell vízmélységet kiállnia.

De semmi garancia arra, hogy gyárilag nem hibás kicsit a szigetelés.

Láttam már tesztben S8-at is napokig vízben ülni hibátlanul meg 2 perc alatt beázni fél m mélységben.

Sajnos az IP minősítés nem garancia arra, hogy a te telód is tutira kibírja a specifikáció idejét és mélységét.

2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyáron egy élményfürdőben kb egész nap videóztam meg fotóztam vele. Amikor nem, akkor is a zsebemben volt, a víz alatt. Semmi baja nem lett.


Igazából ha egyszer belerakod és kiveszed akkor akármeddig bírja. Hisz miért is ázna be 1 óra alatt ha beleraktad és nem ázott el?

2018. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!