Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állítsam be Samsung...

Hogy állítsam be Samsung Díván, hogy tudjak ingyen facebook-ozni?

Figyelt kérdés

kaptam sms-t 0.facebook-ról.Rámentem, azt írjta ki, szolgáltatás nem elérhető.Utána küldtem smst 1430ra +netstart-szóval,,visszaigazoltak,de mikor kapcsolódni akartam facere azt írta ki,hogy DNS-hiba.

Valaki tudnak segíteni?


2010. jún. 4. 23:14
 1/7 Jovanny ***** válasza:
"A Facebook használata csak addig ingyenes, amíg a felhasználók a 0.facebook.com címen belül maradnak, a képek vagy a videókat már a mobilnetes díjcsomagjuk terhére nézhetik meg. A hazai szolgáltatók közül egyelőre csak a T-Mobile hálózatát használóknak ingyenes a mobilos Facebook látogatása." Ebből 3 fontos dolog derül ki. Csak a T-mobil hálózatában ingyenes, KELL HOZZÁ internet csomag(!), és csak a szöveges tartalmakat (üzenőfal, üzenetek) nézegetheted ingyen, ha képre, videóra, vagy akármi másra kattintasz, az már a meglévő net-csomagodat terheli. Legalább a +netstart üziért is elkértek 400 Ft+áfát?
2010. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez eddig oké.

0.facebookon akartam belépni.Samsung diván alapból van facebook..net elérhetőség.t-mobile-os vagyok...már nem tudom mi kell még

2010. jún. 5. 14:24
 3/7 A kérdező kommentje:
megoldódott
2010. jún. 5. 22:44
 4/7 anonim válasza:
Mi lett végül a megoldás?
2010. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
+netstart 1430-ra
2010. jún. 15. 19:57
 6/7 anonim válasza:
Igen.. nekem is így sikerült.. de mégis levesz néha néha 13FT-ot ez miért van?
2010. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ááá. én sem tudom. :S nekem samsung corby- m van és azt írja h netstartom már van. beírtam a fész címét de szolgáltatás nem elérhető. :S bocsi hogy a te kérdésedhez írok kérdésd de naa. :D kérem valaki segítsen' :(
2010. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!