Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudná valaki megmondani...

Nem tudná valaki megmondani hogy a T mobile-nál vagy kártyafüggetlenül a Nokia 5800 Xpress Music telefon mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
függetlenül 60e , t-mobilban előfizusan 47e Ft , 3 hónapja vettem ott.
2010. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

és meg vagy vele elégedve? mert azon gondolkozom,hogy ilyet vegyek-e:)

2010. jún. 4. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon tetszik :)

Sokmindent tud , a kameráját sokan szidják h csak 3.2 mpixel , de nekem bőven elég.Az ovi navigáció is fut rajta normálisan ingyenesen, jól kezelhető és normálisan beveszi az erintőkijelző a dolgokat.Már 2szer leejtettem a kezemből (béna vagyok:P) de semmi baja sem lett.Én nem bánom meg h megvettem , nyugodt szívvel ajánlom neked is:)

Annyi hogy érdemes venni egy védőfóliát a kijelzőre , h ne karcolódjon , + ha tölttesz le hozzá témát azoknak a nagy része észrevehetően lassítja a telefont , bár azért nem mindegyik ki kell próbálni.

2010. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhhh köszönöööm:) akkor azt hiszem hétfőn megyek is megvenni:P
2010. jún. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!