Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Van rá 80000 ft-om
2008. okt. 25. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2008. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mire szeretnéd még használni a telefonáláson kívül!?
2008. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért utcai fülkéset :D
2008. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:)
2008. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

:)

Én a te helyedben nem vennék ennyiért,de tetudod.

Én 1éve kaptam 75ezerért,és ma a bolti ára 30ezer:)))))

De am sztem meny be egy boltba és nézz körül:)

2008. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van! Annyi sok pénzért nem érdemes mobilt venni, csak akkor, ha a külseje (is) nagyon tetszik.


Ugyanis az a tanácsom, hogy olyan mobilt vegyél, ami tetszik neked. Ami a legjobban tetszik, leginkább külsőre nézve, de egyéb szempontok szerint is...


És minden tekintetben "szíved szerint való" legyen. Ez a lényeg. És ha akár 80000 -Ft -ba is kerül az a mobil, és kis idő múlva teljesen le is megy az ára, miután megvetted, akkos sem lesz számodra gond...


De a lényeg, hogy minden tekintetben -külsőt tekintve kifejezetten!!!!!!- "szíved szerint való" mobilt válassz.


-iamgyuszy-

2008. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A fülkés poén tetszett:) (fiú vok)
2008. okt. 28. 21:10
 8/8 anonim válasza:
80000 forintért már nagyon klasz mobil telefont lehet kapni nekem 35000 forintos telom van és nagyon jo nagyon szépen készit videot és van rajta infra meg brotusz és a soni elikszon márkáju nagyon jo meg a noki is ezek sokáig jok mert nekem is nokija van és nagyon o volt ojan legalág 8 szor ejtetem le és semi baja nem let dönts hejesen hajrá.
2008. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!