Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4 vagy 4X?

Xiaomi Redmi Note 4 vagy 4X?

Figyelt kérdés

Hosszú tanácskozás végre eljutottam oda, hogy leszűkítettem a kört erre a 2 telefonra. Viszont most itt megragadtam, tudom, hogy a 4X olcsóbb kicsit, kompaktabb 5 colos kijelzővel.. a Note 4 kicsit erősebb hardveresen, és 1080-as kijelzője van.

Viszont az 5,5 col tényleg hatalmas, bár nagyon nagy kezeim vannak, kétségeim támadtak affelől, hogy mennyire kényelmes az egykezes használat.

4X/ Note 4 tulajok, mit tudnátok mondani?



2018. jan. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

4X tulaj:

Ha neked nem okoz gondot a nagyobb kijelző, akkor mehet a note 4, de a 4X-el sem jársz rosszul.

Bármelyiket választod, lesz egy jó telefonod! :)

2018. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fórumok alapján a Note 4nek kevesebb a szoftveres nyűgje és az akku is jobban tart, próbálj ki valahol egy 5.5 inches mobilt, hogy mennyike kényelmes számodra
2018. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
@18.48 Ezt tervezem, elvileg a szomszéd városban a Telenornál pont van Note 4, holnap lecsekkolom! Köszi!
2018. jan. 3. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:

@18.48 Voltam ma a Telenornál, egyetlen Note 4-esük volt raktáron, így meg tudtam nézni. :D

Egyszerűen szívdöglesztő, ahogy kinéz, és nem annyira hatalmas, mint hittem, szóval azért is ilyet rendelek, nem 4X-et.

2018. jan. 4. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Note 4 global van (az amit itthon is nagyszámban lehet kapni) viszont 4gb ram / 64Gb verzió. Nekem nagyon bejön, és erősebb is mint a 4x úgy tudom.
2018. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 4X-ben Snap 435 van, ami gyengébb, és nincs benne B20 se, szóval azt tényleg kevesebben veszik itthon.

Van a Note 4-ből MTK Helio X20 CPU-s is, az 10 magos, az erősebb, viszont nagyon melegszik és az akksit sokkal gyorsabban eszi.

2018. jan. 9. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:

"A 4X-ben Snap 435 van, ami gyengébb, és nincs benne B20"

A global verzió tudja a B20at

2018. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Note 4X számomra nem tud anynival többet a 4-től, amennyivel drágább, szóval továbbra is a 4X és a Note között örlődök :D
2018. jan. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!