Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone éri meg?

Melyik iphone éri meg?

Figyelt kérdés

Eredetileg a 6s re gondoltam, csak attól félek hogy az nem húzza még legalább három évig.

8 tuti kilőve, 7 talán. A legjobb mégis csak a 6s lenne amennyiben szerintetek jól szuperálna még pár évig



2017. nov. 15. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Maximum már csak az iOS 11-t dobd rá, magát a készüléket ne vágd földhöz, és simán menni fog az 2-3 akár 4 évig is. Nekem a régi 4S-em 2.5 évig volt meg. A végén már kicsit lassú volt és az akksija is nagyon hamar merült, de amúgy tökéletesen működött. Sajnos egy részeg állat (nem direkt) belém jött egy éjjel az utcán és a betonon landolt. Ripityára tört. A 8 szerintem nagyon drága, hetesen érdemes még elgondolkozni, de a hatos is simán jó még.
2017. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-3 év azért nem kevés egy 2 éves modellnek, ha ennyire hosszú távra tervezel akkor i8

vagy inkább évente cseréld akkor elég a 6s

2017. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 2 évig még el lesz jól biztosan.

Bár a 7 az valamennyivel azért gyorsabb, de nem biztos hogy megéri a felárat, még a RAM is ugyanannyi.

2017. nov. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanezen gondolkozom, hogy 6S vagy 7. Hát egy 2,5 évig biztos jó lesz addig lesz is támogatva biztos, mivel még az 5s is futtatja az iOS11-et. Én 5sről fogok váltani még mindig használható, persze jóval lassabb, mint egy 6s. A 7-es jobb, gyorsabb és nem olyan sokkal drágább, szóval az is egy jó választás, itt az a kérdés, hogy lesz-e a 7esre pénzed, ha nem akkor a 6S-t sem fogod megbánni.
2017. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!