Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb hosszu tavra? Es melyik megy jobban? Tapasztalat? Samsung galaxy S8 (64gb) vagy iphone 7 (32gb)

Figyelt kérdés
Ha van tapasztalatotok vagy velemenyetek rola kerlek kozoljetek velem. Egy arban vannak tetszik a samu 8 de felek, hogy mivel android nem birna sokat... volt mar android-om is meg iphone-em is es az iphone jobban birta... . De remenykedek benne, hogy van valami pozitiv velemenyetek S8-rol nagyon tetszik a design :(.

2017. nov. 11. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
iphone7-nel eleg nekem a 32gb most se hasznalok 32gb telonal tobbet 20-nal :D nem selfie-zek meg ilyenek esetleg ami tetszik lefenykepezem... .
2017. nov. 11. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 évnél tovább akarod használni, akkor iPhone. A Samsung nem arról híres, hogy 4-5 évig támogat egy készüléket.
2017. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:

A szoftvertámogatásnál a Samsung esetében nem vagy a gyártóhoz kötve. Pl. S2-höz idén is jöttek ki friss rendszerek (Android 7.1.2)...Szóval ez nem érv.

A gyakorlatban tök mindegy, mindkettő kiváló készülék. Van, amiben az egyik a jobb, van, amiben a másik; ebben a kategóriában a választás már ízlés kérdése.

2017. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valószínűleg a második válaszoló még a 2008-as években élhet. Ezek a telefonok ha jól vannak használva és az ember néha figyel rá egy kicsit 4-5 évig is bírják.


Hosszú távra egyértelműen a Samsungot választanám mivel az még pluszba bővíthető is. 32 giga elég karcsú a mai világban főleg ha új szoftver jön vagy hasonló.

2017. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Én fél évig használtam S8-cat ahogy kijött rá egy hétre megvettem,nem rég lecseréltem egy iPhone 7 Jet Black-re nem bántam meg!Lehet parasztvakításban kevesebbet nyújt az Apple,viszont 100x megbízhatóbb telefon az iPhone!Személyes tapasztalat.
2017. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!