Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3-4 évre melyik telefont...

3-4 évre melyik telefont érdemesebb megvásárolni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Apple Iphone X, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy Note 8

2017. okt. 24. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy
2017. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MR.X. ***** válasza:
74%
Ár érték arányban a Samsung S8_at venném meg.
2017. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha ezek közül akarsz választani csak, akkor mindenkiéppen a Samsung Galaxy S8.


Hogy miért? Tudom, hogy ezért kapom majd a negatív kezecskéket de az Apple annak ellenére, hogy kb 5-6x annyiba kerül mint egy normális telefon, talán még az 50.000 Ftos kategória szintjét sem hozza tudásban.


Én elhiszem, hogy márka, meg anyag, meg ios de akkor is...


A helyedben vagy az S8-at venném (ha nem sajnálnám rá a pénzt én is azt vettem volna).


Vagy inkább évente 1 kb 100ezres telefon amit eladhatsz kb 80%-os áron és minden évben naprakész, tudásában is kiváló telefonod van.

2017. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Ja és ha az alapján akarsz telefont venni, hogy ki mit szól hozzá, meg kell tanulni SENKIT SEM ÉRDEKEL milyen telefonod van.


Olyat vegyél ami kielégíti a szükségleteidet. Játszol? Fontos a kamera? Fontos a nagy aksi?


Nekem Doogee Bl7000-em van, 70e Ft volt és le nem cserélném semmire

2017. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

CAT S60, vagy várd meg az S61-et. Ha fontos a nagy akksi, akkor S41. Ezek nem made in china, és az S60-at ütöm vágom sajnos, eredendően balf@$z vagyok és sokszor elejtem, de meg se látszik rajta. Ez tényleg mindent kibír, és a GTA san andreas csont nélkül megy rajta, szóval nem is gyenge. Viszont a kamera nem a legjobb, a fókuszálással vannak bajok.

De masszív cucc, hacsak át nem gurulsz rajta autóval, szerintem ez 5 évig is telefon marad.

2017. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Na gratulálok a "mainstream" bandának akik lepontoztak. Vegyétek akkor az ájfost, a szarsungot és társaikat, vérbeli fogyasztói társadalom. Taps!!!
2017. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Én is S8-at választanám a 3 közül.


A Note 8 szerintem király lett, de mocskosul drága akárcsak az iPhone X. Gyakorlatilag 1,5-2x annyiba kerülnek mint az S8.


Az iPhone-ban nekem az is fura hogy 2 hónapja bejelentették már, megvolt a nagy "kaki emoji" bemutató. Aztán még sehol semmi míg egy Samsungnál már van felhasználói bázis visszajelzésekkel hogy milyen a telefon.

2017. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyiket se. Fél év eltelik aztán már úgyis másik után sóvárogsz. Egy 50-60 ezer forintos telefon pont nagyon jó és azt évente inkább cserélni. Most már nagyon jókat lehet kapni ennyiért is.

Telefonért nem érdemes annyi pénzt kifizetni. Rohadt drága.

2017. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Note 8-at választanám.

#8-as válaszadónak.Nem biztos pl. Nekem az S6-om 2.5éve van meg és én sem gondolkoztam a cserén,pedig simán kihozhatnám bármelyiket kedvezménnyel.

2017. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

#3 mondj egy olyan telefont 50 ezres kategóriàban amelyik:


-Benchmark teszteken dobogós, vagy dobogó közeli helyeken szerepel

-Amelyik 4 évig szoftvertàmogatott

-Amelyik tud 4K videózni

-amelyiknek egyre jobban hasznàlható hangvezérlő asszisztense van

-amelyik egyszerre akàr 20 vagy több appot is nyitva tud tartani úgy, hogy az aktuàlis munkafolyamat így is hasznàlható gyorsasàgú marad


Ezeket az iPhone mind tudja. Milxen 5X-s túlàrazàsról beszélsz? A Samsung galaxy Note 8 is 350 ezer Ft környékéről indul akàrcsak az iPhone X 64 gigàs modellje.

Az iphone 7 ugyanannyi, mint a Sansung galaxy s8, az iphone 8 pedig olcsóbb, mint a Samsung galaxy note 8, pedig tudàsban sz is ott van, nagyon jó kameràval, és bitang erős A11 Bionic procival. Ez màr tényleg akkora erőtartalék, amit jelenleg alig bìrsz kihasznàlni teljes mértékben.


Én hosszútàvra mindenképp iPhone-t javasolnék a szoftvertàmogatottsàg miatt.


Amúgy érdekesség, hogy Samsungnàl annyira össze vissza van a szoftverfrissítés, hogy két ismerősömnek is van ugyanolyan Samsungja, és az egyikre az Android 7 màr kijött koràbban, a màsikra meg hetek múlva csak. Iphonen minden készülékre napra és óràra pontosan ugyanakkor jön ki az új oprendszer.

2017. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!