Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97mini vagy nokia c6?...

Nokia n97mini vagy nokia c6? Melyiket érné meg megvenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik mind2 telefon, átlagfelhasználó vagyok tehát a wifi és a jó minőségű zene ami nagyon fontos nekem. Hallottam h az n97mini nagyon lassú, ez igaz? Mer azért az nem lenne hátrány ha nem töltene órákig a telefon mire vmi bejön, akár ha netezek akár nem.

Meg az is érdekelne hogy milyen az érintője? jól reagál az érintésre? Vagy elég nehézkes..? Meg persze a 2 telefon máshogy dönthető oldalra. Vélemények???


2010. máj. 29. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Helló!

Először is...szerintem félreírtad,mert c6-os nokia nincs csak x6-os...:)

Én neked csak a nokia n97 miniről tudok mesélni ugyanis x6-om nincs...

elkezdtem itthon összehasonlítani egy iphone 3g-vel...

eredmény:

érintője jó,de inkább csak körömmel érzékel,míg az iphone csak a bőrt...

internet: kb 1 időben töltött be mind2 telefonon az oldal,és elég gyorsan..szóval nem lassú..:)

programokat,játékokat gyorsan betölti...

ha kicsúsztatod a qwerty billentyűzetet automata elfordul a kép,de ha szimplán elforgatod,úgy hogy nem tolod ki a qwerty-t akkor is gyorsan elfordul...

nagyon nem tudom mit meséljek róla,kérdezz bátran...:)

2010. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok...mikrofonja nagyon jól szól,szóval elég hangos...:) wifije is könnyen talál hálózatot,gyorsan csatlakozik az elérhetőre(persze a beállításokban előbb be kell állítani)
2010. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
pfff mi az hogy nincs c6???miért ne lenne?nah mind1...am én csak arról tudok beszélni amiről én is csak olvastam...szal szerintem inkább c6ot vegyél majd mert eleve újabb ezért rosszabb semmiképp nem lehet....igaz h az n97miniben több a belső mem. de ugyanugy lehet bőviteni meg minek kéne 32GB memória bele?:Dcsak lefagyna tőle a teló...meg olcsóbb is lessz majd ha megjelenik...és kb ugyanazt tudja..én is hallottam h lassú az n97mini de az ellenkezőjét is ugyhogy most nem tom h melyik lehetne az igaz...nem tom mennyit sikerült segítenem:Dén a c6ot venném meg
2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még az érdekelne,hogy mennyire jól szól az n97 miniben a zene, mert szinte csak olyannal találkoztam ahol lehuzzák, h nagyon torzit és nem lehet jol kihallani a hangokat. küldöre nagyon tetszik az n97 mini, de az h gyors legyen a teló, hogy a zene kiváló legyen, a net is gyors legyen rajta ezek a legfontosabbak.

Mindenképp érintőkijelzős kéne, de még a qwerty felé is hajlok mer az is jol néz ki rajta..

2010. jún. 4. 17:07
 5/6 anonim válasza:

nekem nokia n97minim van

szerintm jól szól rajta a zene, a net gyors

abillentyűzetével meg álom smst írni

2010. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
N97 mini :))) ilyenem van és nagyon jó teló.
2010. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!