Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20 ezer Ft körül milyen...

20 ezer Ft körül milyen okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nekem csak az lenne fontos, hogy kb. 5"-os legyen a képernyő (esetleg 4,5" még belefér), illetve hogy legyen az előlapon és a hátoldalon is kamera (ami viszonylag jó képeket készít.) Egyébként csak telefonálásra meg alap netezésre (e-mail, fb) használnám, szóval nem kell, hogy nagy teljesítményű legyen... És tényleg nem szeretnék rá többet költeni.

2017. okt. 4. 18:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jelenleg sajnos nem tudok spórolni, mert nagyon sürgős a dolog- szoftverhibás lett a Lumia 535-öm, így mindenképp kell azonnal valami új, mert senki sem tud elérni (azt 30 ezerért vettem 2 éve, és eddig teljesen meg voltam elégedve vele.) Szóval valami hasonló teljesen jó lenne. (Még azért megpróbálkozom a szervizeléssel is...)
2017. okt. 4. 20:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Találtam egy használt Huawei Y550-eset 15 ezer Ftért (egy év garanciával.) Erről mi a véleményetek? (Ez az Alcatel Pixi 4 is szimpatikus, amit belinkeltetek.)
2017. okt. 4. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!