Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg extreme...

Mennyire éri meg extreme digital-ról rendelni egy iPhone-t vagy szimplán csak egy telefont?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem extreme digital-t ott jóval olcsóbb egy iPhone meg úgy általában a telefonok mint pl a Telekom oldalán (244.000 az iPhone, de a telekomon 268.000)

Netán a telekomnál is várható még árcsökkenés?



2017. szept. 25. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Én azért szoktam szolgáltatónál rendelni mert

-több mint 10 éve ,lehet 15.. ott vagyok

-igen szokott készletkipörgetés lenni

-ha elromlik beviszem egy kirendeltségre “oldjátok meg! Kell egy cserelészülék.”

2017. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni apróhirdetési oldalon új iPhone-t, megbízható eladótól sokkal olcsóbban. Ugyan azt a telefont kapod, amit edigitaltól. Egyedül annyi a különbség, hogy ha itthon veszed magánszemélyként, hivatalos forgalmazótól (iStyle, iCentre, MM, Edigital, ...) akkor 1+1 év garancia van rá (második évben kell a számla a garanciáztatáshoz), ha külföldről behozottat veszel, akkor pedig csak az 1 év gyártói világgarancia van rá.
2017. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Edigital erősen túl van árazva a legtöbb termék esetén.

Megbízható(bb) oldalak kínálnak ennél sokkal jobb áron

azonos termékeket. Én már csak akkor rendelek tőlük, ha

csak ott van a kiszemelt termék (a garanciális ügyinté-

zésükkel ellőtték nálam a pöttyöst messzire).

2017. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 20k nem oszt nem szoroz mar, vedd szolgaltatonal. Az biztosabb pont, es annyiert megeri. Ha megse azt valasztanad, akkor arukereson ha beirod a keszulekedet kiad egy csomo boltot, ahol tudsz venni. Valoszinuleg talalni is fogsz olcsobban, mint az extrem digital... A boltokrol velemenyeket nezd meg mielott rendelsz, es ha oda van irva hogy megbizhato bolt akkor nyugodt szivvel menj ra a megrendeles gombra.
2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, mint szolgáltatónál. Egyrészt, mert náluk nagyobb a választék, mint például a Telekomnál, másrészt olcsóbb. Én tavaly vettem egy iPhone 6S-t, és úgy időzítettem, hogy a 7-es kiadása idején legyen, mert akkor ugye az újabb miatt nagyot zuhant az ára. Szerintem megérte, én 200 ezerét vettem akkor a 64GB-osat, ami máshol 270-280 volt (ráadásul a Telekom fehér-ezüstben nem is árulta). Utána vettem hozzá simán egy kártyát, az nem volt 500 forint se, szóval sokkal jobban megérte, mintha kártyával vettem volna meg valamelyik mobilos cégnél.


Meg például Huawei, Honor vagy Meizu is leginkább náluk kapható, a Telekomnál egy típust árulnak kb., a Meizut meg még máshol nem is találtam meg.


Én csak ajánlani tudom, de néha igyekezni kell, mert ha kijön az újabb, akkor az előzőeket mindig tízezrekkel olcsóbban adják és hamar elfogy a készletük.

2017. dec. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FerenczyErvin válasza:

Telefon én régóta nem veszek a szollgáltatótól.

Nem olcsóbb, függű és hüségidőt is kell kötni.

Edigitáltól viszont már nem veszek semmit.

Én is pórul jártam velük és mások is:

[link]

2018. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mindenhol vannak hibák, így karácsony előtt meg főleg, ha annyi a rendelés. Én évek óta rendelek tőlük, és még sose volt gondom, 1-3 napon belül mindig megkaptam, amit kértem, sértetlenül. És volt, hogy egyszerre 225 ezret fizettem ki, persze sose utalok előre sehova.


Én az eMAG-ot nem ajánlom, a nővérem náluk szokott venni, és ők tényleg használhatatlan, hibás terméket küldtek csak.

2018. dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!