Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S7 telefonon mit...

Galaxy S7 telefonon mit érdemes csinálni kapásból, hogy jobb, gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt felesleges programok törlésére, beállításokra amitől javul az üzemidő, teljesítmény.. mint pl a mymagazine letiltása, vagy vmilyen animáció tiltása.


Ki mit javasol?


Válaszokat előre is köszönöm :)



2017. szept. 19. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább végig sem olvasom ezt a hosszú mondókát, legközelebb keress rá a neten a válaszokra, ne itt verdesd a nyálad, öcsi :D Szívesen.
2017. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Végigolvastad te, csak elfogytak az érveid, amik eddig sem voltak logikusak. Keress egy másik kérdést, boldogíts mást.
2017. szept. 21. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:

"vegyenek egy egyébként újonnan is 121.790 ft-ba kerülő telefont, aminek az árát te 3-4 hónap alatt leszívod cigifüst formájában a tüdődön."


Abszolút lájk. 👍👍👍👍👍


Baromi messze vagyok a gazdagságtól, de nekem úgy lett ilyen telefonom, hogy közepesen jól fizető irodai munkám van, nem jarok hétvégente szétcsapni magam meg a pénztárcámat, nem piálok, nem dohányzom, nem szórom a pénzemet felesleges cuccokra, átgondoltan vásárolok (márkás és nem márkás) jó ruhákat leárazásokon. Van egy csomó tartalékom a bankban, több millió forint, de nem költöm el, mint a hülye, hanem takarékoskodok vele.

Új telefont ritkán, kb. 2-3 évente veszek. Ezt is hosszabb gondolkodás után vettem meg egy másik országban, ahol olcsóbb volt.


Egyáltalán nem drága készülék a teljesítményéhez képest, ha ésszel kezeled a pénzügyeidet és megfontolt költekezel.


De mondjuk ebben sokat segít, ha nem vagy síkhülye, ami persze nem mindenkinek adatik meg sajnos.

2017. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!