Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile nem vesz be garanciáb...

T-mobile nem vesz be garanciába készüléket amíg nincs kikapcsolva az iphone keresése funkció?

Figyelt kérdés
Garanciális időn belül szerettem volna ma beadni a T-mobilbe Iphone 5s készülékemet mert nem kapcsol be. Viszont nem veszik be garanciába addig amíg az Iphone keresése opciót ki nem kapcsolom az icloudban. De nincs meg a jelszó meg semmi hozzá a telefon pedig nem kapcsol be. Ez így jogos lehet részükről, hogy nem veszik be garanciába?

2017. aug. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Készülék nélkül is ki tudod kapcsolni:

[link]


És igen, jogos, hogy nem nyúlnak hozzá addig, tesztelni se tudják, ha pl kicserélnek benne valamit.

2017. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen mivel minden szervíznél így működik....

Egyébként csak az appleid kell hozzá, az meg kamu hogy a jelszavát elfelejtetted. Ne lopkodj

2017. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na igen...azt hitted, hogy majd a lopott, iCloud záras iPhone-odat kicseréli a telekom gariban? :D
2017. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdésemet :D A telefon nem lopott mert az én nevemen van minden papírom megvan hozzá ezzel nincs is probléma. Csak amióta megvettem nem használtam az icloudot mivel be voltam végig lépve még az Apple mail címemet se használtam. Most többször próbáltam, hogy mi lehetett a jelszavam. De másnapig zárolta. Amúgy a készülék szombat délutánig teljesen jól működött aztán egyszer csak kikapcsolt és amikor megpróbálom bekapcsolni az Apple lógóig jut majd újra elsötétül és megint felvillan az apple logó. Próbáltam Itunes-on keresztül frissíteni de megszakítja a gyári visszaállítást. Tudom, hogy ez megint más téma de hátha valaki találkozott már hasonlóval :D Szóval nem kicseréltetni akarom a telefont csak szeretném ha megint tudnám használni :D :D
2017. aug. 7. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a tiéd akkor fogod a papírjait beviszed hivatalos apple szervizbe és megoldják neked.

Elő lehet keresni azokat a papírokat meg a személyidet 😉

2017. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!