Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25 ezer Ft alatt milyen...

25 ezer Ft alatt milyen használt telefont ajánlanátok, ha az alábbi feltételeknek kellene megfeleljen?

Figyelt kérdés

Elsődleges fontosságú dolgok:

-Alapvető funkciókat, mint telefonálás jó minőségben lehessen végrehajtani vele.

-Legyen gyors (relatív gyors, nyilván nem lesz olyan gyors, mint egy 150 ezres telefon)

-Az applikációk, leginkább Instagram applikáció jól működjön. Huawei-nél ha jól tudom ez problémás.

-Nagyon minimum egy évig, de inkább kettő évig működjön jól, gyorsan anélkül, hogy komolyabban költenék rá. (nyilván senki nem jós, így ilyet 100%-os biztonsággal nem lehet kijelenteni, de olyan telefont, akarok, amely esetében jó esélyem van arra, hogy két évig is gyors marad)



Másodlagosan fontos dolgok:

-Korrekt kamera



2017. jún. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Miért bízol más levetett sz.rában, és miért nem bízol a 100 dollár alatti vadiúj kínai telóban?

Csak nyelvet kel beszélned, és kinyílik számodra a net.

2017. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én vettem már használtam 20 ezerért telefont, ideig-óráig el lehetett vele lenni, de 1-2 évet nem igazán bír ki.
2017. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!