Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le a telefon...

Miért nem játssza le a telefonom egy idő után a rátett zenéket?

Figyelt kérdés

Andoridos Samsung Galaxy Core-om van. Yt-ról letöltöm a zenéket, majd azokat átteszem a mobilomra. Eltelik néhány hét, majd a zenéim kb. 90%-ára azt írja, hogy "A lejátszó sajnos nem támogatja az ilyen típusú hangfájlokat."


Ezután letörlöm, majd újra ráteszem a zenéket, megint néhány hétig lejátssza őket, aztán újra felüti a fejét a probléma. :/


2017. jún. 6. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Play Áruházban több zeneletöltő program van, amivel közvetlen a telefonodra tudod tölteni a zenéket és nem kell átrakosgatni. Lehet a zenelejátszóddal van a probléma. Próbáltál már másikat?
2017. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másik zenelejátszót még nem próbáltam, viszont zeneletöltőt igen. Nem mainstream zenéket hallgatok többségében, ezért minden program kb. 10/2 zenét talált meg, amit kerestem. :(
2017. jún. 8. 21:46
 3/3 Hacky válasza:
Play áruházból leszedett zeneletöltő programok nagyrésze nagyon nagyon rossz. Ajánlom a listentoyoutube(pont)com-ot. 320kbps ben szedi le a zenét (csak akkor ha jó a minősége a videónak aminek a hangját szeded le). Több éve használom az odlalt, nem vírusos 1-2 felugró reklám van csak. próbáld ki a poweramp ot, ez egy zene lejátszó app, 2 éve használom eddig nem volt olyan fájl formátum amit nem támogatott volna, igaz meg kell venni kb 1 hónap után de megéri. Ha ez a program is azt fogja kiírni akkor valószínűleg a telefonodon valahogy rongálódik a fájl és ez miatt írja ki. Nekem pl az volt hogy random eltűnt egy két zene az s4 emen.
2017. jún. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!