Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indulnak el a...

Miért nem indulnak el a Youtube videók a mobilomon netezés közben?

Figyelt kérdés
Flash-t támogató telefont használok (Samsung Monte) és ha wifin keresztül netezek, akkor a videók pufferelése 0%-nál megáll. Lehet, h csak akkor működnek, ha előfizetek egy mobilinternet csomagra? Egyébként minden más oldal jól múködik.
2010. máj. 15. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se megy gyári böngészővel.. de nekem Nokia Symbian telefonom van. Feltettem egy másik böngészőt és azzal tökéletesen megy. Sajnos érdemben nem tudok válaszolni, csak gondoltam megosztom veled
2010. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress dedikált youtube programot...
2010. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sem idul el .. azt írja ki,h változtassal internet profilt .. :S LG BL40-em van ,mit töltsek le,hogy menjen rajta??
2010. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, h mi lehet a gond. Végülis rájöttem, h ha mobilinternetet használok (tehát nem wifit) akkor működnek, csakhát az elég drága...
2010. máj. 17. 21:26
 5/5 anonim válasza:

:S de ha már egyszer tettek bele wi-fit , akkor nehogymár fizetnem kelljen ,h videot nézhessel youtubeon :@

Valakinek van ötlete,h mit lehet velecsinálni?=(

2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!