Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg szerintetek?

Melyiket vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy LG G3 illetve xperia z2 lehetőség! mindkettő használt. egy év garanciát adnak mindkettőre,én nézegettem összehasonlító videokat nálam jobban hozzáértőktől. és ott azt mondták nincs nagy különbség nagyon a kettő között. kamerájuk is szép,gyors is,hiába több RAM van xperiába. az LG 37 ezer,az xperia 44 ezer..
2017. ápr. 17. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
most amúgy egy xperia c2305 van nekem,ami elég gyenge,kamerája szuper,de sok gondom van vele mióta megvettem lefagy,és hamar fogy a RAM is alig lehet valamit rátenni,ezért is veszek másikat.
2017. ápr. 17. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem venném meg, [link]
2017. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kinai telefont hát nem tudom..
2017. ápr. 17. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért, a koreai jobb?

Amúgy a mai telefonokat nagy részét Kínában gyártják(az ájfont is).

2017. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eddig volt egy lg p350i telom régebben,azzal semmi gondom nem volt évekig. viszont a mostani xperia rengetegszer lefagy, újraindul stb.. kevés a tárhely is a ram,sok gondom van vele,ezért vacillálok vegyek e z2-t bár sokan agyba főbe dicsérik.
2017. ápr. 17. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem egy készülék alapján kell ítélni, az LG a G2 korában jó telefonokat csinált most sikerült nekik összedobni egy normális Flagship-t de nem kapható szóval az S8 learatja a babérokat.A középkategóriába meg az utolsó jó ajánlatuk a Spirit de inkább az F6.

A Sony-nak se megy már évek óta, a konkurencia elment mellettük.Az új széria meg túlárazott és nem méltó a Z sorozat folytatására.

Szóval jelenleg ez a helyzet a 2 gyártóval.

A 2 telefon közül meg egyértelműen a Z2, mert vízálló és FHD felbontású.(az S801-nek gondot okoz a QHD, ez is ki lett tárgyalva)

2017. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!