Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolsz a T-mobilról?...

Mit gondolsz a T-mobilról? Másnak is problémája van velük?

Figyelt kérdés
Több ismerőstől is hallom, hogy becsapták őket és ezek csalók, olyan számlákat állítanak ki amik nem valósak. Sajnos most velünk is ez a helyzet. Érdemes pereskedni vagy szüntessük meg velük az előfizetést, fizessük ki a számlát és váltsunk szolgáltatót?
2010. máj. 11. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem valós számla? Mondanál valami bővebbet?
2010. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem csak pozitiv tapasztalatom van velük

5 éve van náluk előfizetésem,sosem számláztak szerintem többet

sőt,vagy 3 éve miután mobilnetes telot vettem részletre,és nem tudtam fizetni,az ügyfélszolgálatos addig telefonálgatott,mig kaptam haladékot ugy hogy rendezni tudtam,nem kapcsolták le csak a kimenőt,nem fizettetek kötbért...azóta is ez az előfizum van meg

2010. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

7-8 éve vagyok a t-mobile-nál (bár akkor még westel volt) és soha semmilyen gondom nem volt velük. 4 éve vagyok előfizetéses. Mindig jól számláztak, korrektek voltak.

Kicsit kifejthetnéd jobban, hogy milyen nem valós számlát állítottak ki.

2010. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
T-csoport nekem is küldött már olyan számlát, amin kamu tétel volt....2× is, reklamáltam, küldtek másikat jól
2010. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, de előfordul hogy hibáznak. Volt már téves számlám, egy telefonomba került (az is ingyen) és kijavították.

Minden esetben segítőkészek ha problémám van.

2010. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

09:07, az előtted lévő vagyok, nekem is egy telefonomba került az első számlareklamációm 2 órás telefonba, a második csak 1,5 órába....:D



igaz az első komolyabb nem számlával kapcsolatos reklamációm 5db 1/2-2 órás telefonomba került (ebből 4 anyóséknál, egy a sarki betört ablakú telefonfülkében volt +1 °C-ban és 2 órás volt....az 5 reklamáció nekem egy ingyen vonalátrakást hozott (amit később más címszó alatt megpróbáltak visszaszerezni) ill. kb 6 ügyintéző egyszerűen a pofámba hazudott....a szerződésbontás emlegetése a T szerződésszegése miatt, hatott ;)

2010. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Engem kur_vára irritál, amikor küldenek random időpontokban reklám SMS-t, meg amikor átmegyek ausztriába, akkor is romaingos szarságot. Az még csak hagyján,


DE VELEM FIZETTETEIK MEG AZ SMS ÁRÁT!!!!!!

2010. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 11:00:

Az sms fogadás nem kerül pénzbe, valamit nagyon benéztél.


Nekem kb. 1 évig még westel, azóta t-mobilos telefonom volt, alapvetően se rosszat se jót nem tudtam róla elmondani, amíg egyszer egy kedvezmény miatt vodafone-os kártyát is vettem és 2 telefont használtam 1 évgi. Azóta tudom hogy a t-mobil milyen jó, a vodafone-hoz képest, ami csak parasztvakítás, a szolgáltatás minősége kritikán aluli, meg a szolgáltató hozzáállása is.

2010. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kijavítom magam, az sms fogadás külföldön sem kerül pénzbe, ezt akartam írni.
2010. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a tv adást is tőlük vesszük , ott már előfordult h 10e ft helyett 30e ft-os számlát küldtek , de bementünk az üzletben és rendezték a dolgot.Ezen kívül semmi baj sem volt velük van egy 4éves számlás előfizu is , nem volt eddig baj vele.
2010. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!