Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok kijelentkezni a...

Hogyan tudok kijelentkezni a telefonom Gmail-jéből?

Figyelt kérdés
Alaplap hibás a telefonom, nem is tudom bekapcsolni, mert már a PIN-kódnál befagy. Most küldöm szervízbe, viszont be vagyok jelentkezve a Google fiókommal, valahogy erre van megoldás, hogy kilépjek?

2017. febr. 23. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint az elmúlt ötmillió ugyanilyen kérdés esetén: factory reset...
2017. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát oké, de ahhoz sem férek hozzá, vagy ezt gépről is lehet (ha igen, hogyan)?
2017. febr. 23. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Most mondtad, hogy csak boot után fagy a vackod. Igy hozzáférsz, mert nem kell bootolnia az egésznek...
2017. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Recovery menü-t valószínűleg elő tudod hozni. Írd be Google-be a telefonod típusát, mögé hogy recovery menu, és biztos lesz találat ami segít.

Ha meg nagyon biztosra akarsz menni, akkor gépen változtasd meg a Google fiók jelszavát.

2017. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. febr. 23. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön be, hogy a kérdező nem ismeri a készülék pin kódját, és a gmail fiókját sem. Csak máshogy fogalmazza...
2017. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gépről be a gugli fiókodba, ott van olyasmi ahol meg tudod nézni milyen eszközökkel vagy belépve, kiválasztod a telefonod és kijelentkezteted
2017. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6: sajnos elég rosszul jött le :D #7: Köszönöm!
2017. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!