Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legújabb Garmin...

Melyik a legújabb Garmin Mobile XT GPS program?

Figyelt kérdés
Nokia 6220 Classicra szeretném telepíteni mert ami most van rajta az elég régi már sok út nincs benne. Esetleg még annyi , hogy ha nem ajánlanátok akkor helyette mit rakjak rá? A válaszokat előre is köszönöm, aki normális választ ad annak jár a zöld kéz.
2010. máj. 6. 23:00
 1/6 anonim válasza:
Attól függ hogy hol használod. Az én nokia E66-os telcsimen csak magyarország van fent, de az a legrészletesebben. Többször kipróbáltam már és még a füldes utakat is jelöli.
2010. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez melyik verzió?
2010. máj. 6. 23:12
 3/6 anonim válasza:

Jelenleg az 5.3, de megjelent 5.4-es frissítés is. Csak az utóbbi még báta verzió.

[link]

itt megtalálod a leírását, és le is tudodt tölteni.

Én mindíg innen szedem le a legújabbat. :)

2010. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garmin leállt az S60-ra való fejlesztéssel. De természetesen térképeket lehet attól még rá rakni.
2010. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Fontos lenne mert elég sokat járok külföldre és nem mindig találok oda ahova kéne. Ami most van fent az elég hiányos és ezért szeretnék újat. Tehát mégegyszer köszönöm mindegyikőtöknek a válaszokat.
2010. máj. 7. 10:39
 6/6 anonim válasza:
Igen az s60-as softverek készítésével leálltak, de a térképekkel nem. Természetesen a térkép verziója a lényeg nem a programé. Az én programom asszem 2008-as.
2010. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!