Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört a régi telefonom,...

Összetört a régi telefonom, szerintetek milyet vegyek és miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ne sony ericcson-t azzal csak a bajok vannak!!!

a Nokia típusú az bevált!

2010. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj a sony ericssonokkal...szerintem megbízhatóak. én több mint egy éve vettem és tökéletesen működik. persze nem mindegyik jó. anno volt egy w300i-m bedugtam a gépbe és többet nem kapcsolt be. leírhattad volna, hogy milyen árkategóriába és mit tudjon, mert akkor lehetne vmit ajánlani. egyébként csak sonyt vagy nokiát vegyél. a többi telefon szar.
2010. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
iphone?
2010. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát nekem személy szerint Samsung Corbym van. Én nagyon megvagyok vele elégedve, rosszabbra számitottam, mivel mindenki mondta, hogy lassú meg minden. Szerintem az én régi Motorola K1-m sokkal lassabb volt. Teljes érintőképernyő az olyan, hogy csak szerves anyagra reagál, tehát pl. a papírzsepi egyetlen rétegén sem reagál ha végighúzod az ujjadat. Ez szerintem egy nagyon szerecsés dolog. 8GB-ig bővíthető, okos, szép, szép a kijelzője is. És lehet olvasni, hogy feljön a képernyője. Az a fólia egy idő után mindenkiéröl feljön, és lehet rá venni, mondjuk természetesen sokkal jobban reagál ha nincs rajt a fólia. Nekem 4GB-s memóriakártya van benn, és ugyanolyan gyors mint azelőtt. És nmutolsó sorban nagyon könnyű kezelni. Ha érdekel még valami a telefonnal kapcsolatban nyugodtan dobj privit.
2010. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem sony ericcson w200i telefonom van. Megvan már két éve legalább. És semmibaj nincsen vele. Szerintem jó típusú,nincsen velük gond. Bár kinél mi a gond... Pedig rengetegszer ejtettem már le és hadd tegyem hozzá h. azért sajnos magasból esett le. Egy kis karcolás a képernyőn de megúszta még ha darabjaira is jött szét néha...
2010. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Sony Ericcson 580i-m bírta 2 évig, amíg ki nem esett a zsebemből egy lépcsőn és tört gyakorlatilag darabokra, de már előtte is gond volt a képernyőjével is, megcsináltatni meg nem akartam mivel annyit már úgysem ért volna amennyiért megcsinálják nekem... Sokáig iPhone-t akartam venni, de rájöttem, hogy nem nekem való mivel amennyit az a telefon tud én kb. a 30%-át használnám, így hát a múlthéten egy Nokia5230 mellett döntöttem. :-)
2010. máj. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!