Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak mert leejtettem...

LolaSaci kérdése:

Mit csináljak mert leejtettem a telom es beszürkült a kepernyő?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha garis akkor élj vele.

Vagy fogadj egy javasasszonyt, vagy külföldi vendégénekeseket, akik megéneklik.

Ezen kívül viheted szervizbe is, vagy eladhatod alkatrésznek. Ez utóbbi a legesélytelenebb, millió törött eladó telefon van a neten.

2016. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Erre nem érvényes a garancia. Max ha biztosítottad fizetnek. Mit csinálj? Javíttasd meg, vagy vegyél másikat.
2016. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Vehetsz újat vagy elviheted szervízbe ilyen esetben nem érvényes a garancia.
2016. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Vehetsz újat vagy elviheted szervízbe ilyen esetben nem érvényes a garancia."


Elnézést, de le kellett pontozzam a többi válaszadót, ha már velem is ezt tették.

Nem az volt a kérdés hogy vonatkozik-e bármire is a garancia. Ott van, el lehet olvasni fent. Ugye?

A kérdés az volt hogy mit csináljon.

Ha leejtette, de semmi nyoma, nem látszik sérülés, nincs repedés, bármi, tokba volt, szönyegre esett, bármi, egy próbát megér. Nekem már javítottak gariba, tokba volt és az asztal széléről rázta le a vibramotor mikor hívtak, semmi külső nyoma nem volt annak hogy leesett. Akár az övével is bejöhet. Nektek fájna?

Ha sikerül, jól jár. Ha nem sikerül, nem veszít semmit.

2016. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!