Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Dual-Sim-es...

Mit gondoltok a Dual-Sim-es telefonokról?

Figyelt kérdés
Hát érdekelne h ti mit gondoltok róla mert én most ilyen telefonon gondolkozok és kéne egy pár jó tanács ezzel kapcsolatban.Nincs kedvem életem végéig két telefonnal járkálni.
2010. ápr. 29. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra, működik, mint egy hagyományos telefon, annyi különbséggel, hogy bármelyik SIM-edet hívhatják!
2010. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
nem bármelyiket, nem egyszerre kezeli a kettőt, bekapcsoláskor választhatod ki
2010. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ.A márkásabb rétege nagyon nagyon jó telefonokat gyárt.Viszont a kínai réteg(maláj,kínai,japán,spanyol) a leggagyibb telefonok közé tartoznak,gyakorlatilag zéró tudással,hiába írnak róla össze vissza mindent.
2010. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is ilyen van nekem egyszerre kezeli mind a 2őt. de nekem hong kongból van ilyen telefonom csak az idegesít hogy mindig ki kell választani hogy melyik sim kártyáról akarok üzenetet küldeni vagy telefonálni. és nekem angol menüs de nem nagy gond. (=
2010. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LASFASF ***** válasza:
Haveromnak valami noname telója van, mondjuk jól működik, nincs vele baj, tv, rádió, minden vacak van benne, többek között dualsim, nála híváskor, sms íráskor kell választani, hogy SIM1 vagy SIM2-ről hívsz/írsz. Nekem is kellett volna egy, csak hát mióta inaktiválták a másik SIM kártyám, azóta nem nagyon érdekel :)))))
2010. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :)
2010. máj. 2. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!