Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barki letudja hallgatni a...

Barki letudja hallgatni a telefon beszelgeteseket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Odaáll az illető mellé, és fülel.

De "viccen" kívül, erre megvannak a megfelelő berendezések, méghozzá egyáltalán nem bonyolultak, bárki számára hozzáférhetőek, vagy megépíthetők, ha jártas az elektronikában. A kulcs általában nem a berendezés beszerzése, hanem a célterületre juttatása.

2010. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen de nem mobil telefonnál hanem a vezetékesnél, de csak ha kettő van a házban.Miközben valaki beszél az egyik vezetékesen , te kitudod hallgatni a beszélgetést a másikon, egyszerűen fölveszed és már hallod is:) nekem bevált :D
2010. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen telefonra gondoltál? Mobil? Vonalas? van ADSL vagy nincs? A szó szoros értelmében vezetékes, vagy antennás? Írj, légyszi konkrétabban!
2010. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
nem hinném hogy bárki le tud halgatni, a rendőrség szokott,de csak nagyon nagyon indokolt esetben, és nem 2 fillér egy ilyen művelet
2010. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mobilra gondoltam
2010. ápr. 29. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
lehetett venni régen módosított nokiákat a piacon amivel bele lehetett véletlenszerűen csatornákba hallgatni.. Persze a telefonod váltogatja így pár másodpercnél többet még ilyen eszközzel sem hallanának.. Ahhoz már profibb cucc kell...
2010. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bárki nem, én se tudom
2010. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Barki Lajos magánnyomozó vagyok.Tudom,hogyan kell,de nem árulom el.
2010. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Régebben a 450-eseket simán lehetett hallgatni kiskereskedelemben kapható rádió-vevő készülékekkel.Ma a 900 de 1800 megahertzen működő ketyeréknél nehezebb, annál inkább, mert a készülékből digitalizálva mennek ki és érkeznek a jelek! Specko gépekre van szükség, engedély nélkül (tudtommal) tilos a beszerzésük és birtoklásuk! Kémkedésnek számíthat!
2010. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

lehetséges, de komplikált dolog, meg aztán nem is árulnak telefonlehallgató készüléket a media markt-ban


kicsit műszakibb megfogalmazásban: a gsm telefon a jeleket digitalizálja és utána rejtjelezi is. ennek visszafejtéséhez speciális, nagyteljesítményű hardverre van szükség.


az eredeti gsm elég egyszerű rejtjelező algoritmust használ, ezt állítólag tavaly egy Karsten Nohl nevű német muksó teljesen feltörte, azonban a 3g, 4g telefonok fejlettebb védelmet használnak, azt nehezebb lenne lehallgatni.

2010. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!