Alcatel One Touch Pixi 4 (8050D). Vélemény?
Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni,és ár/érték kategóriába elég jónak tűnik. Akinek van ilyen telefonja, kérem írja le a tapasztalatait,illetve hogy megéri-e megvenni.#telefon #alcatel ot pixi 4
2016. okt. 31. 11:18
1/6 BM-Striker 



válasza:





3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még ennyi az Alcatel OT Pixi-vel kapcsolatban, hogy a 8050D és a 5010D között csak felbontásban van különbség? Kamerájuk ha jól néztem ugyanolyan.
2016. okt. 31. 11:45
4/6 BM-Striker 



válasza:





Nem találok róla pontos specifikációt de valószínűleg ugyanarról hardverről van szó kisebb kielzőval.
Szerintem pénzkidobás ilyen kategóriájú telefont venni, mivel már most elavult.
5/6 A kérdező kommentje:
értem én, de jelenleg max 30-35-öm lenne egy új telóra
2016. okt. 31. 12:31
6/6 BM-Striker 



válasza:





Itt van egy 1 hónapos tökéles állapotú Vernne Thor(nagyon jó telefon saját tapasztalat alapján, 1,5-2+ nap készenlét, ~8 óra kijelzőidő, egész jó kamera, szép kijelző, igényes kivitel, és gyors).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!