Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a csilli-villi 3gps 100...

Ezek a csilli-villi 3gps 100 megapixeles 5 kamerás telefonok miért csak az mp4et játszák? Miért nem játszák az avit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Játsza is cask MP4-ben , ha meg nemtetszik minek vetted meg ?? vagy miért nem jártál utánna előtte ??


Am meg lehet letölteni arról az internetnek nevezett valamiről konvertáló progikat , sőtt ha ügyes vagy és még talán használni is tudod azta google nevű micsodát , akkor találni fogsz millió féle avi lejátszót a telefonra.


Nem itt kéne rinyálni , hanem fel kéne találni magadat és letölteni vmi szart.Igaza van az előttem szólóknak , ez egy TELEFON nem dvd lejátszó , ha nem tetszik akkor meg minek vetted meg úgy igazából ??????

2010. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen kíváncsi vagy akkor megmondom miért.

Hogy az ilyen parasztok ne tudjanak villogni: Idenézz, most vettem a Nokia 5800-at és lejátssza az avi-t is.

Majd ha te keresed meg rá a pénzt, és nem a szüleid, akkor veszel magadnak olyat amilyet csak akarsz. Ezt abból gondolom, hogy ha a saját pénzeden vetted volna, akkor vásárlás előtt legalább elolvasod a leírását, vagy megkérdezed.

Mondjuk 12 éve ugyanezért a pénzért az volt a menő, ha volt dallamszerkesztő a telefonban, meg lehetett logót rakni a monochrome kijelzőre.

Ha ilyen igényes vagy, miért nem PDA-t kértél karácsonyra?


Azoknak a dolgoknak a hátterében irtózatos méretű technikai feljlesztések állnak, hogy neked gombnyomásra kipattanjon az avi film a telefonból. attól hogy valaminek lcd kijelzője van, még nem következik belőle, hogy filmet is lejátszik. Komoly hardweres támogatás kell a dekódoláshoz. A gyártás során minél bonyolultabb dologról van szó, annál nagyobb a hibaarány, a veszteség. Ezért nem vállalják be a gyártók, és aki igen, az meg is kéri az árát érte.


A kamera ehhez képest egyszerűbb. Ha az 5 Mp-es kamera nem tuti, nem dobják ki, beteszik vga-ként észre sem veszed.

2010. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Te fax !Leírták már hogy ez nem dvd lejátszó , de látom h még az értelmezés sem megy neked , sztem inkább menj vissza babázni és ne itt sírj , dobd ki a kukába a telefonod ha nem tetszik , anyuci majd vesz neked helyette 1 hordozható dvd lejátszót h a 8 éves kisfia elégedett legyen....
2010. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

LG!

Olcsó, 5 megapixeles és van benne DivX! Vagyis lejátsza az avit is. (talán... de sose próbáltam... :P)


Amúgy azért nem játszák, mert egyszerűen képtelek rá. Nem elég gyorsak. (Ha meg igen, akkor sem teszik bele, már csak megszokásból...)

2010. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én eleve azt nem értem.. mi a fax van ha nem játssza le az avit? Át konvertálod azt kész.

Számítógépes zseni.

Amúgy meg remélem nem egy rendes felbontású AVI filmet akarsz lejátszani a mobilodon, mert azt természetesen nem tudja, kisebb felbontásba tudják csak ezek mp4et is.

2010. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mellesleg észrevettétek hogy az avi lassan kimegy a "divatból"...

az mp4 az új avi :)

pl.: youtube-ról is vagy mp4-be vagy flv-be érdemes leszedni :)

2010. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!