Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldön internet a telefonon...

Külföldön internet a telefonon? Hogyan? Melyik a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék mobilnetet a telefonomra, mivel itthon hiába van rajt net, határon átlépve nem működik. Mi leeht a (olcsó) legjobb megoldás? Alapvetően nem kell nagy adatforgalom, de az jó lenne, ha nem csak 1 napra lenne net.

2016. okt. 22. 05:24
 1/5 anonim válasza:
Kint veszel egy SIM-et meg érdeklődsz a tarifáikról, szolgáltatásaikról
2016. okt. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig tudsz venni külföldön SIM kártyát, ellenben tudsz kölcsönkérni, csak keress rá, kik azok, akiktől tudsz külföldi SIK kártyát kölcsönözni.
2016. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy-két extrém országot eltekintve miért ne tudna venni prepaid netet? Nekem még Albániában, Boszniában is sikerült. A legtöbb helyen benzinkúton is tud venni, 1 hetes vagy havi prepaid netkártyát.

Emellett ha EU-ba utazol, a hazai szolgáltatóknál már elég jó konstrukciók vannak, hogy az itthoni adatforgalmad felhasználhasd, fillérekért biztosítják ugyanazokat a feltételek az EU-ban, mint itthon.

2016. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Simán tud venni akárhol, elmondanám neked hogy meg Irakban és Iránban is tudtam venni, úgyhogy tisztában vagyok vele

Van ahol max útlevelet kérnek és ennyi

Második válaszoló eleg hülye vagy 😂 Látszik hogy külföldön sem voltál meg

2016. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pethő Emil válasza:

van olyan a mobilapplikációban: 2 GB EU-n kívüli NET 3 napra 3 490 Ft

5 GB EU-n kívüli NET 7 napra 6 490 Ft

ez a Telekom-nál

ezt használtam Törökországban, és ott is lehet folyamatosan, ha elfogy venni a mobilapplikációval. A havi számlában itthon fizeted utólag.

aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!