Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sansung mobilok közül csak a...

Sansung mobilok közül csak a Note 7 gyullad (t) ki?

Figyelt kérdés
Valami olyat hallottam, hogy a J vagy G (már nem tudom pontosan) fajták is kigyulladnak. Igaz ez?

2016. okt. 14. 22:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*Samsung
2016. okt. 14. 22:04
 2/8 anonim válasza:
91%
én csak a Note-ról tudok
2016. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

S7 Edge is gyulladt már ki, de hát mit lehet várni egy ilyen koreai tucatterméktől.


[link]

2016. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én ezek előtt Note 7-et akartam, majd s7edget, igaz abból csak 1 robbant de nem kockáztatok...

Szerintem idén a telefon váltás elmarad részemről...

2016. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Csak a note 7 robban.

A többinek semmi baja, ez egyetken típus hibája.

Csak sok a tudatlan pletykafészek, aztán ebből lesz a rengeteg tévhit.

2016. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Akkor még egyszer leírom, és hivatkozok is rá megjelent cikkekkel, hiába írja az előttem lévő , hogy nem gyulladnak ki más Samsungok, de kigyullad, a Samsung Galaxy S7 Edge is, videó is van róla:


[link]

2016. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a cikkben egy elszigetelt, egyedi esetről van szó. Az összes többi telefonnál is megvan ez a kockázati tényező, mint a Samsung Galaxy S7 (Edge)-nél. Erről csak azért készült külön cikk, mert a Note 7 miatt "fel van kapva" a téma!
2016. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
90%

Így van, annak az s7 e-nek az esete egy egyedi eset, csak a note 7 botrány miatt nagyon hamar bejárta a sajtót.

Így volt a kigyulladt iPhone 7-tel is, meg még egy ideig így is lesz, bármilyen mobil gyullad ki.

A többi samsung készülék biztonságos, a note 7 gyártása pedig már leállt, így nem kell aggódni.

2016. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!