Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elment a színe a képernyőmnek?

Elment a színe a képernyőmnek?

Figyelt kérdés
Este infralámpáztam, a telefonom a lámpától kb. 10cm-re lehetett. Elaludtam, a lámpa meg -be volt dugva a konnektorba, tehát meleget sugárzott- rádőlt a telefonomra. Amikor felébredtem, a telefonom kikapcsolva, tűzforró állapotban volt. Betettem a hűtőbe miután bekapcsoltam, és észrevettem, hogy a telefon jobb alsó oldalán kb 3-4 cm-es sárga szín van, tehát elment onnan a kép/szín. Van a közepében egy 1cm-es barna is, ami szerintem arra utal, hogy megégett. A telefonom Huawei P8 Lite. Mit lehet ezzel csinálni? Ha van rá garancia az igazat mondjam, vagy füllentsek?

2016. szept. 10. 07:49
 1/3 anonim válasza:
Garanciába biztos, hogy nem fogjak kicserélni, szóval képernyőcsere.
2016. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szűrők műanyag részei hő hatására sérültek. Megjavulni nem fog, a cserét pedig a gari csak rendeltetésszerű használat esetén fedezi.

Egy próbát megér, mondd azt hogy a kocsiban volt vagy ilyesmi, hátha benyelik.

Ha nem, akkor se kapsz büntetést, visszadobják fizetős javításra.

2016. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a gyors válaszokat!!
2016. szept. 10. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!