Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kitöröm a micro-SIMkártyát...

Piriiiii kérdése:

Ha kitöröm a micro-SIMkártyát a nagyobb méretű kártyából, akkor már soha többé nem lesz használható nagyobb méretben, csak microkártyaként?

Figyelt kérdés
Kölcsönkaptam most a testvérem telefonját, ő nincsen elérhető közelben. Viszont van egy kártya, ami funkcionál nagyobb béretben (elnézést, nem ismerem a szakkifejezéseket), közepes méretben és egy még kisebb méretben. És van egy telefon, amibe azt hiszem, a micro-méret illik. Mindegy, hogy miért, de nem szeretném úgy kitörni, hogy később ne használhassam a nagyobb méretben. Tudom úgy használni, hogy kitörés után használható microkártyaként is, de ha visszaillesztem a nagyobb kártyába, akkor úgy is használható legyen?
2016. szept. 8. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza lehet tenni felteve higy nem torod ossze a nagyobb keretet. De ha osse is torted, par szaz forintert lehet venni ujat, azzal max annyi lesz hgy lehet nem talal 100%-ban es bele kell eroltetni.
2016. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha visszapasszintod bele, ugyanúgy használható hagyományos foglalattal, a keret csak az illeszkedésben játszik szerepet.
2016. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag ki lehet pattintani, akkor a lényeg a micro méretű kártyában van, a többi csak egy műanyag keret. Nyugodtan ki lehet venni, majd visszatenni. Ne feszegesd a keretet, mert eltörhet és ne használj szúró/vágó eszközt, mert megsértheted a kártyát, egyszerűen fogd két ujjad közé és nyomd ki a közepét.
2020. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!