Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen nevű alkalmazás az...

Ez milyen nevű alkalmazás az Android Marketben?

Figyelt kérdés

[link]

arra az időjárás jelentésre gondolok, a napocska felhővel :) azt tudom, hogy sok időjárás jelentéses alkalmazás van, ami minden nap mutatja a helyi időt, de nekem másik van. Szóval ez melyik lehet? És hogy kell így kirakni ilyen napocskás képet? Mert az enyémnél nem volt, csak úgy tudtam megnézni, ha belementem a menüből.


2010. ápr. 20. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az gyári HTC cucc. Ha nincs ott akkor ki kell tenni. A Nexus one-nál volt lehetőség előre programozott menü elrendezés betöltésére, vagy egy saját "profil" elkészítése. Ilyenkor a full üres képernyőket tetszés szerint megtölthetted tartalommal. Ez gondolom a Desirenél se lehet másként. Meg amúgy is át lehet rendezni a gyári megjelenítést.
2010. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huawei-nél nincs?
2010. ápr. 20. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz feltenni rá egy androidos HTC romját de nem hiszem, hogy sikerülne (hardveres különbségek stb.). Esetleg egy andoriddal foglalkozó oldalon tudnak ajánlani valami hasonló időjárás jelző progit.
2010. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. ápr. 20. 22:10
 5/7 A kérdező kommentje:
most felnéztem az androidhungary-ra és utánaolvastam. 2.1 -es OS kell hozzá, nekem pedig 1.6-os van. azt hiszem itt az ideje a frissítésnek :)
2010. ápr. 20. 22:27
 6/7 anonim válasza:
Ez a Fancy widget. Ez van nekem is fent a Samsung Galaxy Spica-mon:D Nagy jó kis progi:D
2010. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. okt. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!