Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Voda előfizetők! Hogy is van?

Voda előfizetők! Hogy is van?

Figyelt kérdés

Írtam már emailt a vodafone-nak,de nem kaptam választ!Feltöltőkártyás voltam és a számomat megtartva lettem előfizus,200plus a díjcsomagom,viszont készüléket nem vásároltam,így a havi díjammnak csak 4500ft-nak kéne lennie,ehelyett 5000ft-ot fizetek!Azt mondták nem vehetem 3 hónapig készüléket,de állandóan jönnek az sms-ek,h most 2000ft kedvezményt kapok ha online rendelem meg!Ha megrendelem online a telót,akkor új előfiező leszek és kapok egy új számot is vagy automata marad a számom?Mikor én kötöttem a szerződést akkor még nem volt hűségidő a készülék nélkülieknek,most láttam,h már van!Akkor az én szerződésemet is módosították egyoldalúan?

Mert akkor ez nem fer,hisz amit én aláírtam abba az áll,h bármikor fel-le válthatok díjcsomagot,és akár egyik napról a másikra plusz költség nélkül fel is bonthatom az előfizetésemet!


2010. ápr. 10. 17:27
 1/3 anonim válasza:
Szia . Én is Voda s vagyok több mint 5 éve 4 előfizetés van a nevemen és nekem osztható van kb ugyan ennyi a darabonkénti elöfizum ára . Ha el akarsz érni náluk valamit akkor 1270 asszem utána 4, 1, 1 kérni fogja az ügyfélbiztonsági kódod üsd be és kapcsolnak valakit . RÖGZÍTIK A BESZÉLGETÉSED tehát ha kell határozottan mond el nekik és tegyél panaszt sajnos nekem majdnem minden hónapban kicsit arrogánsnak kell lennem mert nem stimmel a számla .
2010. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem kötöttél hűségidőt, így bármit változtathatnak!

Ha megváltozik az aktuális csomag amiben vagy, akkor azok a változások rád is érvényesek, mivel semmit nem írtál alá ami garantálná hogy x ideig ennyit fogsz havonta fizetni. De ezek a változtatások nem sűrűn vannak.


Nekem 2 évig volt így előfizetésem hogy nem írtam alá hűségidőt, de ilyet nem tapasztaltam. Most meg vettünk egy készüléket és alá írtam 2 évet ugyanarra a számra.

2010. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma már én is megrendeltem a készüléket,és aláírtam a 2 évet:)Talán hamarosan hozza a futár,az egészbe az volt a vicc,h a 2000ft kedvezmény amit írtak,az annyi h elengedik a kiszállítási díjat:)Nagy játékosok,pedig kezdtem örülni:):):)
2010. ápr. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!