Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a héten szeretnék mobilt...

Most a héten szeretnék mobilt venni de nem tudom melyiket. Samsung Galaxy S7 vagy Samsung Galaxy S7 Edge-t vegyek? Fontos!

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez nem lehet fontos kérdés :-D


Másrészt ha csak ezek között akarsz gondolkodni, akkor s7, mert nem veszítesz hasznos képernyő területet a lehajtasokkal.

2016. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fairi1 ***** válasza:

S7 edge-nek jobb az üzemideje (nagyobb akksi!!!),meg nagyobb a kijelzője,meg egyedibb kinézet

hátrány:edge miatt sérülékenyebb kijelző, az apró tele van sérült kijelzős s7 edge-vel

edge vagy előny vagy hátrány meg kell nézni tetszik-e kialakítás

persze 30k-val drágább!

2016. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kisebb telefont akarsz, "normális" kijelzővel, akkor S7.

Ha tetszik az edge (lehajló) kijelző, fontosabb az üzemidő, és tetszik a nagyobb méret, akkor Edge.

2016. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos s7 edge ha nagy kijelzőt szeretnel nagyon jo akksi idővel a masik ha kisebb mobilt szeretnel fele annyi akksi idővel, s7 edge-et vettem, ha csak hivasra hasznalnam szerintem siman 2 hetet kihuznak vele lehet,hogy többet is,igy is van mit csinalni,hogy lemeritsem, en pont a kerekitett szelek miatt vettem ami az s6 edge-nel megtetszett de mivel az micro sd kartya hianyos volt meg nem volt vizallo igy vartam a cserevel es megerte varni, gyorsan feltölt a gyorstöltés funkció mélkül is, a kepernyűje egyenesen csodas,gyönyörű képeket keszit, nem is melegszik ugyh nagyon jo mobil,nem bantam meg
2016. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!