Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vki segítsen pls a Play...

Vki segítsen pls a Play Áruházam nem akar betölteni?

Figyelt kérdés
Már újraindítottam a telómat, net is van nem tudom mi baja. Annyit ír ki, hogy "A kacsolat túllépte a megadott időkorlátot.". Egyszerűen nem hoz be semmit, csak ezt a mondatot. Köszönöm előre is a segítséget!

2016. máj. 5. 17:27
1 2
 1/13 anonim válasza:

Beállítások -> Alkalmazáskezelő -> Play áruház -> Alapértelmezett visszaállítás (vagy valami ilyesmi)kicsit lejjebb pedig "Adatok törlése"


Ha nem működik, akkor saját fájlokba helyezd át a képeket, zenéket, stb.. majd.. Beállítások -> Mentés és visszaállítás -> Gyári adatok visszaállítása

2016. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a mobilnet lassú, nálam legalábbis ilyenkor csinálja, mert most is lassítja a szolgáltató.
2016. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van működő e-mail fiókod? Mármint a telón? Mert amíg ez nincs, nem működik a Play áruházad sem.
2016. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 amit először írtál megcsináltam,de nem sikerült. viszont nem akarom,h mindent letöröljön a telóm, mert vannak olyan alkalmazásaim, amiknél mentéseim vannak és nem akarom, h tölődjenek

#2 nem ez nem lehet, mert az otthoni wifiről vagyok

#3 van emailem, de vmiért nem sikeül oda bejelntkezni...


már megőrülök ettől a szar telótól

2016. máj. 5. 19:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Könyörgöm vki segítsen. Még mindig nem jó, nem is lesz.
2016. máj. 7. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Állítsd vissza a gyári beállításokat, hátha segít, de nem ígérek semmit.
2016. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most már betölti,de nem akarja letölteni az instagramot, csak annyit ír h 927es hibakód.
2016. máj. 7. 22:16
 8/13 A kérdező kommentje:
Vissza az eredeti problémához,mert már megint azt műveli ;(((
2016. máj. 7. 23:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Tuti lassú a net. Ezt akkor csinálja.
2016. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!