Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet törölni Samsung...

Hogy lehet törölni Samsung Galaxy telefonból a Samsung fiókot, ha nem ismered a jelszót?

Figyelt kérdés
Mielőtt valami csúnya dologra gondolnál/nem loptam/kéz alatt vettem és az előző tulajdonos nem törölte ,így nem tudom a telefont alaphelyzetbe visszaállítani,mert kiírja ,hogy töröljem a Samsung fiókot.Az email cím meg van hozzá /brasekan@gmail.com / de a jelszó nélkül nem tudom törölni.A címen levőnek írtam,először válaszolt ,de a második levélre már nem.Így a segítség elmaradt.Hátha valaki tud.Előre is köszönöm.

2016. máj. 2. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Recovery mód---> hard reset?

Milyen telefonról van szó?

2016. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
09:28 Ezt ne ajánlgasd, mert lehet (sőt valószínű), hogy hard reset után aktiválni sem tudná a telefont.
2016. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igaz nem tudom miről lett volna szó---laikus vagyok/akkor nincs megoldás?/
2016. máj. 2. 11:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal az android nincs megvédve gyári beállitás ellen. Csak az iPhone-nál van az az iCloud blokkolás hogy lopott telót ne lehessen aktiválni.
2016. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

12:03 Rosszul tudod. Vagyis mondjuk úgy, hogy tudásod a pár évvel korábban aktuális állapotokat tükrözi. A Google is kifejlesztett egy FRP (Factory Reset Protection) nevű védelmet, ami recovery módból történő visszaállításkor aktiválódik, meg több gyártó, így a Samsung és a Sony is használt hasonló megoldásokat, főleg a felső kategóriás telefonjaik védelmére.


Kérdező, pontosan milyen típusról van szó?

2016. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy young GT 5360 cca 2 éve vettem,eddig nem használtam most a kisfiamnak akartam adni de ezt nem tudja használni email nem tudja használni.
2016. máj. 2. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaaa, akkor nem szóltam :) abba semmi ilyen védelem nincs, nyugodtan hard resetelheted.


[link]

2016. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2016. máj. 5. 12:07
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Vagy flasheld újra. Ekkor is töröl mindent, és nem kell ragaszkodnod a jelenlegi oprencerhez sem...
2016. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!