Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640-en a...

Microsoft Lumia 640-en a windows 8.1-t megéri-e frissíteni windows 10-re?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy miben fog változni ? Lassabb lesz-e ? Mi fog változni ?

2016. ápr. 27. 07:41
 1/7 anonim válasza:
Igen, megéri.A csempék ugyanúgy megmaradnak! Csak sokkal rendezettebb lesz! Nem fog lelassulni, sőt gyorsabb lesz! Nekem Lumia 640-em van és frissítettem, szerintem nagyon jó!
2016. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. ápr. 27. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább olvass fórumokat mielőtt döntenél. Sokan panaszkodtak a megrövidült akku időre és hasonlók. Szintén egy 640 tulaj aki 8.1-et használ.
2016. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én semmiképpen nem frissítenék.A telefon 8.1-re van optimalizálva,ezen működik a legjobban.
2016. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pázsit Árpád válasza:
Én a pár napja frissítettem win10-re ezidáig minden rendben,akku idö 1 nappal hosszabb (bár használat függő)talán még gördülékenyebb gyorsabb lett.
2016. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Badattitude ***** válasza:
Év elején frissítettem Win-10-re, és nincs panaszom sem az aku időre, sem másra. Az egyik PC-men is Win 10 van és így még jobban érzékelhető a frissítés előnyei.
2016. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 duopack válasza:

Sziasztok nem ide vág de majdnem .. Segítsetek ha tudtok :)

Vettem egy Microsoft Lumia 640 XL készüléket. A Windows 10 -re való frissítés után a zenelejátszó program a képernyő zárolása után nem lépteti a lejátszást egyik zenéről a másikra. Nem zárolt képernyő mellett működik. De attól fél nap alatt merül le a telefon. Nem szeretem a Grove lejátszót, szeretnék egy másikat használni de a zenéimen alapértelmezett a Grove . hogy tudom törölni vagy átállítani hogy ne az legyen az alapértelmezett? köszi :D

2017. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!