Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X3 vagy Samsung i450?...

Nokia X3 vagy Samsung i450? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le hogy mejiket ajánljátok(és miért?), MINDKETTŐRŐL írjátok le hogy mit tudtok,(mindkettőről) miben jó és miben nem.És hogy melyikben van giroszkóp és ha van az mikor használható. Ha tudtok hasonló tudással és árral rendelkező telefont azt írjátok le a végén!
2010. ápr. 6. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
az x3 egy rakás szar nézd meg a tesztjét mobilarénán ennyi pénzér már igazi telefont is kapsz :D
2010. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de a többi kérdésemre is válaszoljatok!
2010. ápr. 6. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát , én tudnám ajánlanám a Nokia 5800-át , meet nekem ilyen van és csak jó dolgot tudok mondani róla. ondjuk ez érintős , meg kb 10e Ft-al drágább minnt az X3-as de van benne minden ami szem-szájnak ingere :D


X3-ról nemsokmindent tudok mondani mert nem találtam róla tesztet :/

2010. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!