Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen hiba lehet?

Ez milyen hiba lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 6 napja vettem egy iphone 5s keszuleket, es a himvesszom kezd kilenni vele. Allandoan azt csinalja, hogy akit megprobalok folhivni 10/8 embernel szakadozik a vonal, es a hivas csak 10-15 masodperc utan indul el es aki folveszi a telefont,szaggat vagy alig hall. Masodjara mentem vissza oda abba a gsmbe ahol vettem,de harmadara megfejelem. Ja es ma allitolag ujra szoftverezte a telefont. Ilyenkor mi a teendo? Nalatok volt mar ilyen?


Bocsk csak kicsit ideges vagyok!

Ui:nem egy elkenyesztett kis nyalas vagyok,hogy uuuuuristen nekem ajfon kell stb, hanem elofizetesem van rajta,mert a munkamhoz kell,mert eleg sokat beszelek,es szamitogepen nincsen.



2016. ápr. 18. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A romaniai DiGi halozaton vagy? Mart az csinal ilyet rendszeresen.

De az Orange-nal is tortent meg mar.


Probald ki egy masik SIM kartyaval egy masik szolgaltatotol.


Meg egy tipp: kapcsold ki az adatokat teljesen, ugy is szakadozik a gsm hang?

2016. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vodafone halozaton vagyok! A sim kartyat is csereltem a szolgaltatonal dijmentesen. Mindehogy probaltam mar :(
2016. ápr. 18. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ujan vetted? Vagy használt készülék?

Garanciában kicseréli az Apple ha új.

2016. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!