Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu M450-nél hozzá...

Navon Mizu M450-nél hozzá lehet valahogy férni a belső memóriához és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

sajnos történt egy kisebb baleset a telefonommal idegemben sikeresen betörtem a kijelzőjét és azóta nem érzékeli az érintéseket viszont nekem valahogy hozzá kellene férnem a tárhely tartalmához mert számomra fontos dolgok maradtak benne

Aki tud az segítsen előre is köszönöm



2016. febr. 23. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal. A tárhely és a memória nem ugyan az. Téged a tárhely érdekel. Próbáld meg USB-Micro USB kábellel egy géppel összekötni, és leszedni az adatokat. Fontos hozzá, hogy a telefon fel legyen oldva. Képernyő nélkül ez úgy oldható meg, ha használsz ujjlenyomat-olvasót.
2017. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ujjlenyomat olvasót? Külön hardverre gondolsz ez alatt? Ugyanis az M450-es Navon mizu-ban nincs ilyen funkció támogatva
2017. júl. 2. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolok külön hardverre, nem ismerem a tipust, nem tudtam, hogy nincs. Az nélkül nagyon körülményes... csak a kijelző-csere jut eszembe...
2017. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs benne :( Mindenesetre köszönöm a választ
2017. júl. 2. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!