Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okos telefonomat szeretné...

Sank00 kérdése:

Első okos telefonomat szeretném megvenni eddig csak sima hagyományost használtam 15 éven keresztül (2 nokiát) már sok mindent megnéztem de nem értek nagyon hozzá, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami nekem szükséges az hogy, könnyű kezelhető legyen megbízható relatív bírja az aksi max zene és pár videó lejátszása a max amire én használnám.

2016. febr. 11. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy vegyél LG G 2, G3, G4 telót..de..1997 óta nekem is csak Nokiám volt, a simogatósnál tértem át.. ma már újból Nokiát vennék, ami asszem Microsoft néven fut..

az op rendszert nézd meg...ha tetszik, akkor probléma pipa, ha androidra vágysz, akkor bizony nagy a kínálat..pénz és igény kérdése.

Ugyanis a lényeget nem írtad..a képernyőméretet..


Ha életed nagy kalandját szertnéd, akkor Samsung S6, vagy LG G4, Sony Z ultra..


Minél nagyobb a kép, és a ram annál nagyobb az öröm.

A következő telóm már biztos, hogy hat coll körül lesz.

Hogy most mire haználnád, az nem jelent semmit, mert ha kézbeveszel egy ilyen telót, és meglátod mennyi praktius alkalmazás van hozzá, a lélegzeted is eláll..

pl- bankolás, Bkkinfo, időjárás,mobillottó, vásárlások, parkolás, ..stb..

és egyre több és több a lehetőség... a máv, a repülőtársaságok, a BKV már csak telefonon fogja digitálisan kezelni a jegyeit..stb..

e jövő már itt van..(betette a lábát az ajtónyílásba)

2016. febr. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad le, hogy mennyid van rá.
2016. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sony Z5, Nexus 6, 6p,5x.
2016. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek érte hogy nem írtam hogy mennyit szánnék a telefonra, olyan 60000FT max amit adnék egy ilyen telefonra a testvéremnek már volt sony xperia L ami fél év után volt cserélve majd a csere is folyton lefagyott neki most egy samsungot használ de az is fagyogat már neki a kijelzőnek nem akarok túl nagyot.
2016. febr. 12. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:

60K-ig:

Lumia 640,Motorola Moto G 2014,LG Spirit 4G,Lumia 735,Honor 4C,Huawei P8 Lite,Meizu M2,Motorola Moto E 2015 4G,Xiaomi Redmi 2.Ha a kompakt méret a fontos akkor Moto E vagy LG Spirit de a 2 közül inkább a Moto E a Stock Android miatt.

2016. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor azok közül a motorolák közül válogass amiket az előző írt.
2016. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!