Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki adott már el itt...

Valaki adott már el itt telefont? Nem vernek át?

Figyelt kérdés

[link] Van tapsztalatotok? Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy utalnak is miután elküldtem...

Előre is köszönöm!



2016. jan. 9. 19:06
 1/4 anonim válasza:
küldd utánvéttel
2016. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyébként csak egy tipp, sokkal többet kapsz érte ha te adod el. ha beküldöd, kitalálják, hogy kopott, rossz az akksi, stb, nézd meg a kalkulátorral h simán lemehet az ár pár forintra is
2016. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hirdetem már. De ha nem vennék meg, itt legalább biztosan el tudom majd adni! De köszi a tanácsit!
2016. jan. 9. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Belekattintottam pár teló felvásárlási árába. Szerintem simán bolond vagy, ha itt sózod el. 1-2 példa:


Motorola Defy+, 100%-osan hibátlan: 5330 Ft

HTC HD2. 100%-osan hibátlan: 4220 Ft


És sejthető, hogy egy telefon sem lesz "100%-osan hibátlan" mikor a felvásárló átvizsgálja :)


Ezekhez képest egy kifogástalan Defy+ 3x-os, a HD2 5x-ös áron eladható, ha kicsit türelmes vagy.


Mert ugye a seftes életvitelét biztosítod azzal, hogy bagóért megveszi és normál piaci áron tovább passzolja.Hirdesd hardveraprón, további aprókon. Ha drágán adod, nem viszik el, ennyi a titok.

2016. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!